منو

گزارش طرح های کپی توسط طراحان گزارش طرح های کپی توسط طراحان

بروزرسانی

 

دانادیزاین جهت حمایت از حقوق طراحان و همچنین قانون کپی رایت سیستم جدیدی را راه اندازی کرده است که با کمک این سیستم شما طراحان می توانید ظرف مدت ۲۴ ساعت طرح های ارسال شده در مسابقات را بررسی کنید و در صورت مشاهده تخلف طرح های کپی را با ذکر لینک منبع اصلی و توضیحات تکمیلی گزارش دهید:

 

دانادیزاین

چگونه می توانیم طرح های کپی را گزارش دهیم؟

شما طراحان گرامی پس از پایان مرحله ارسال طرح ظرف مدت ۲۴ ساعت زمان دارید که طرح های کپی را گزارش دهید پس از پایان این زمان مشخص شده طرح ها به مرحله انتخاب طرح وارد می شوند. برای گزارش طرح های کپی ابتدا باید وارد پنل کاربری خود شوید و در نوار آبی رنگ بر روی گزینه مسابقات طراحی کلیک نمائید.

 

زمان

 

مسابقات طراحی

 

و در صفحه باز شده بر روی گزینه مسابقات در حال انتخاب طرح کلیک نمائید با کلیک کردن بر روی این گزینه لیستی از مسابقات در حال انتخاب طرح برای شما باز خواهد شد که در قسمت وضعیت این جدول مسابقاتی که در مرحله اعتبارسنجی قرار دارند مشخص شده است. برای انجام اعتبار سنجی کافی است که بر روی گزینه مشاهده مسابقه کلیک نمائید.

 

اعتبارسنجی

 

سپس در صفحه جدید بر روی گزینه طرح های ارسال شده کلیک نمائید در این قسمت لیست طراحان و طرح های ارسال شده توسط آنها در مسابقه مورد نظر برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید با بررسی طرح ها و مطالعه توضیحات طراحان در صورت مشاهده تخلف از سوی طراحان دیگر بر روی گزینه گزارش کپی رایت کلیک نمائید .

 

کپی رایت

 

و در صفحه باز شده در قسمت متن پیام لینک منبع اصلی و توضیحات تکمیلی خود را وارد کنید و در آخر برای ثبت گزارش خود بر روی گزینه ارسال گزارش کلیک نمائید.

 

ثبت گزارش

 

جریمه طراحان متخلف چیست؟

پس از ارسال گزارش طرح کپی از سوی شما این گزارش توسط داور مسابقه بررسی می شود و در صورت تایید شدن گزارش اکانت طراح متخلف بسته خواهد شد و سایت پایان همکاری خود را با طراح متخلف اعلام خواهد کرد.

 

جریمه طراحان متخلف

 

 

 

ارسال جدید ترین مقالات به ایمیل شما

ما هرگز اسپم ارسال نمی کنیم 🙂

Please wait...

عضویت شما با موفقیت انجام شد . باتشکر دانادیزاین

مطالب مرتبط

دسته :  دانادیزاین

دیدگاه ها