نحوه طراحی در سایت شما به چه صورت است ؟

شما توضیحات لازم برای طراحی را به ما شرح می دهید سپس پروژه شما میان طراحان ما که از سراسر کشور هستند به صورت مسابقه برگزار خواهد شد و طراحان ما طرح های پیشنهادی خود را برای شما ارسال خواهند کرد و سپس شما می توانید در طول زمان مسابقه طرح های مختلف با ایده های مختلف را بررسی کنید و بهترین ایده و طرح را در پایان مسابقه انتخاب کنید و فایل آماده شده را دانلود کنید .


تیم طراحی شما از چه کسانی تشکیل شده است ؟

طراحان سایت ما از طراحان با استعداد سراسر کشور انتخاب شده اند ما برای پیدا کردن طراحان با استعداد پس گرفتن آزمون و بررسی دقیق نمونه کار ها، طراحانی را که دارای استعداد ویژه ای در طراحی هستند را به کار گرفته ایم .


چگونه می توانم با طراحان در ارتباط باشم؟

شما از طریق پنل کاربری که بعد از ثبت نام در سایت در اختیار شما قرار داده خواهد شد می توانید با طراحان در ارتباط باشید و نظرات خود را به راحتی ارسال کنید .


در هر مسابقه چند اتود برای من ارسال می شود؟

شما در هنگام ثبت سفارش می توانید بسته مورد نیاز خود را که شامل تعداد اتود ، مبلغ جایزه ، سطح طراحی و... را انتخاب کنید .


اگر اتود ها ارسال شده مورد پسند نباشد به چه صورتی خواهد بود ؟

شما در زمان برگزاری مسابقه می توانید بروی تمامی طرح ها نظر دهید و با نظر خود آن را کامل کنید تا به رضایت شما برسد .در نتیجه از میان اتود های ارسالی حتما یک اتود به سلیقه شما نزدیک خواهد بود تا بتوانید آن را کامل کنید و در ضمن طراحان سایت ما از تجربه کافی برخوردار هستند . در ضمن شما میتوانید با شارژ اتود در خواست اتود بیشتری را بدهید تا اتود های بیشتری برای شما ارسال شود.


گارانتی برگشت وجه به چه صورتی است؟

در صورتی که طراحان سایت ما نتواند خواسته شما را اجابت کنند ما به شما گارانتی می دهیم مبلغ جایزه را حداکثر تا 10 روز کاری به شما برگشت خواهیم داد.


آیا فایل های لایه باز به من تحویل داده میشود ؟

بله، پس از پایان مسابقه و انتخاب طرح منتخب تمامی فایل های که مورد نیاز شما باشد برای دانلود آماده میشود.


آیا می توان در پایان مسابقه بیشتر از یک برنده انتخاب کرد ؟

بله ، در صورت تمایل انتخاب چند برنده در مسابقه برای نفر دوم نصف مبلغ جایزه و برای نفر سوم یک سوم مبلغ جایزه باید پرداخت شود.شرکت رنگ پرشان

تمام طرح ها بسيار خوب بودند ولي 60% طرح ها خلاقيت كافي را داشتند و اينكه طرح انتخاب شده خواسته هاي ما را اجابت كرد ؛)

سرکار خانم سعیده نیک سخن

یک تجربه بی نظیر و باورنکردنی که حتماً دوباره تکرارش خواهم کرد

وکیلی-شرکت فراهوش الکترومکانیک آرسام

با سلام و خدا قوت. ابتدا جا دارد از آقای نادمی طراح عزیز که با اخلاق بسیار محترمانه و صبورانه خویش الگویی از یک انسان دارای اخلاق حرفه ایی می باشد تشکر کرد. طراحی و کار با سایت هم راحت و خوب می باشد. و در آخر ابتکار و نوع آفرینی و ارزش آفرینی به این سبک و سیاق در طراحی لوگو نیز جای تحسین دارد. خواهشمند است از طراحانی که با قلم خویش اتود می زنند نیز قدر دانی شود . با کمال تشکر

یوسف علی پور - شرکت فاراد

با سلام و سپاس ، استفاده از خدمات دانا دیزاین بسیار جذاب بود و اینکه امیدوارم هر چقدر بتونید تعامل های کارفرما و طراحان گرامی رو تسهیل کنید و بر خلاف بعضی از سایت های جامعه فریلنسر ها خیلی بسته عمل نکنید در زمینه تبادل اطلاعات . باتشکر موفق باشید