قوانین سفارش و حریم خصوصی

تغییرات بروی طرح


1-پس از اتمام مسابقه و انتخاب برنده از سوی شما فایل طراحی شده قابل تغییر و یا ادیت نمی باشد.

2-تغییرات طرح فقط در زمان تعیین شده مسابقه قابل اجرا است .

3-حداکثر مهلت انتخاب و تغییرات بروی طرح یک هفته پس از پایان زمان مسابقه خواهد بود در غیر این صورت داور مسابقه طرح منتخب را انتخاب خواهد کرد.

نکات مهم


4-مسئولیت بررسی طرح از تمامی لحاظ به عهده مشتری می باشد .

5-پس از شروع مسابقه امکان کنسل کردن سفارش به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد.

5- در صورت تمایل انتخاب چند برنده در مسابقه برای نفر دوم و سوم به صورت توافقی انجام خواهد شد. هزینه مجزا باید پرداخت شود.

6-پس از شروع مسابقه امکان کنسل کردن سفارش به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد.

7-مسئولیت ثبت لوگو به عهده مشتری می باشد .

گارانتی برگشت وجه


1 مبلغ گارانتی شده(مبلغ جایزه) پس از گذشت 3 روز کاری از زمان درخواست شما برگشت داده خواهد شد.

8-2 در صورت هرگونه استفاده و الهام گرفتن از طرح های ارسال شده گارانتی برگشت وجه باطل خواهد شد .

8-3 در صورت انتخاب طرح برای مرحله ادیت و نهایی سازی توسط شمااین امر به منظور رضایت شما از روند مسابقه تلقی خواهد شد و گارانتی برگشت وجه باطل خواهد شد.

8-4 در خواست گارانتی برگشت وجه فقط پس از پایان مرحله ارسال طرح امکان پذیر است.

8-5 برای سفارش های کنسل شده فاکتور صادر نخواهد شد.

8-6 در مسابقات اختصاصی در صورت درخواست برای کنسل شدن مسابقه علاوه بر مبلغ حق اتود به اضافه مبلغ 500 هزار تومان بابت خدمات ارائه شده از مبلغ کل کسر خواهد شد.

8-7 در صورت درخواست برای کنسل شدن مسابقه 30 درصد از مبلغ کل به عنوان حق اتود کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به شما برگشت داده خواهد شد .

8-8 در صورت انتخاب گارانتی انتخاب طرح توسط شما گارانتی برگشت وجه باطل خواهد شد و در صورت عدم انتخاب طرح منتخب ، طرح برنده توسط داور سایت انتخاب خواهد شد.

مهلت انتخاب طرح


1-پس از پایان مرحله ارسال طرح شما حداکثر 20 روز مهلت خواهید داشت تا طرح های نهایی خود را انتخاب و ویرایش نمائید در صورت عدم انتخاب برنده توسط داور مسابقه انتخاب خواهد شد.

سیاست های حریم خصوصی


چاپ دانا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت یا برنامه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. و همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید